2018-10-10
W związku z licznymi pytania od klientów i kontrahentów chcieliśmy poinformować, że firma SŁOWIK Sp. o.o. nie produkuje narzędzi dla zewnętrznych firm pod obcym logiem. Wszystkie informacje, które mogą się pojawiać od dystrybutorów i producentów innych firm są fałszywe. Wszystkie oryginalne produkty przez nas produkowane są opisane logiem SŁOWIK® na jednej stronie narzędzia i ewentualnie na zatyczkach, jeśli występują. Niestety jest wiele firm, które próbowały wybić się na naszych produktach oferując je pod swoją marką i po rezygnacji z takiej umowy handlowej nadal potwierdzały produkcję tych narzędzi przez SŁOWIK Sp. z o.o.
Jedynymi wyjątkami są poziomnice reklamowe, które mogą zawierać spersonalizowane grafiki, loga i napisy, produkty te najczęściej są gadżetami reklamowymi lub są sprzedawane okazyjnie na małą skalę. Oczywiście i tak widnieje gdzieś na nich nasze logo jako producenta.


2018-10-08
Poniżej przedstawiamy relację ekipy Extremepro z Akademii Grupy Prace Wykończeniowe, które odbyły się w Łodzi w dniach 1-3 pażdziernika 2018r. 
Odbyły się tam warsztaty praktyczne z technologii suchej zabudowy, szpachlowania i malowania i oczywiście nie zabrakło tam naszych poziomnic jak i wielu innych narzędzi wielu innych cenionych marek. 

Interesują cię nasze produkty?

NAPISZ DO NAS LUB ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY